Wanneer is een septische put verplicht?

Bij Riopact-vennoten is een septische put verplicht bij nieuwbouw en verbouwing. Bij Riopact-gemeenten beslist de gemeente dit.

Bij Riopact-vennoten dient bij nieuwbouw en verbouwing verplicht een septische put geplaatst te worden, vooraleer in de riolering te lozen (zie Artikel 21 van het Bijzonder waterverkoopreglement). 

Bij Riopact-gemeenten beslist de gemeente of er al dan niet een septische put dient geplaatst te worden. Contacteer hiervoor jouw gemeentebestuur.

Riopact is een samenwerking tussen Aquafin en De Watergroep

Nood aan meer informatie?

Contacteer ons